| Ingognito a întrebat:

Cei care faceți sala de mult timp care este programul vostru, si daca ați putea sa spuneți si ce exerciții faceți la fiecare grupa m-ar ajuta mult.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu fac doar pentru brate atat, dar sunt destule programe, uite unul bazat pe stiinta https://www.bodybuilding.com/fun/built-by-science-day-1.html

| aXy99 a răspuns:

M-am reapucat vineri. Am facut piept cu spate, iar sambata biceps cu triceps. Nu iti recomand.
De azi am inceput asa:
Piept+ Biceps brahial - luni
Picioare + Abdomen - marti
Spate+Triceps brahial - miercuri
Umeri+Trapez - joi
Piept+ Biceps brahial - vineri
Iar sambata nu am idee ce sa facsad

| aXy99 a răspuns:

PS: Programul unui profesionist nu ar trebui sa coincida cu al tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti programe si exercitii pe net o gramada.