| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cei care sunteți mari fani FCSB. Cum este in opinia voastra echipamentul echipei pentru meciurile de pe teren propriu din sezonul viitor competițional 2021 2022?

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Mie nu-mi place, îmi aduce aminte de echipamentul din 2015-2016 care avea mânecile albastre, iar tricoul roșu. FCSB întotdeauna are un tip sau designer care realizează cele mai dezmagatitoare echipamente ținând cont că sponsorul este Nike care are o varietate enormă de modele de echipament și poate realiza modele grozave gen gel al Barcelonei sau naționalei Statelor Unite etc...