| Eduard619 a întrebat:

Cei ce va uitati la wrestling.
Cine credeti ca o sa castige anul asta Royal Rumble?

5 răspunsuri:
| Eduard619 explică:

Prietene nu te mai da inteligent ca nu esti deloc, daca nu ai cv folositor de zis taci in... odata

| AleexNC a răspuns:

Buna intrebare laughing

Nu m-am mai uitat de ceva timp si nu îi stiu pe toti ce noi veniti.
Dar oricum, mereu sunt surprize si nu stii la ce sa te astepti thinking
Mi-ar placea sa castige Randy sau Sheamus (ar fi meritat si data trecuta Sheamus dar a fost scos din pacatelaughing )

Dar cred ca exista sanse mari sa castige Brock Lesnar ( daca participa)
dupa surpriza de la Wrestlemania
ar fi de asteptat sa uimeasca si aici din nou.

| RauL8229 a răspuns:

Da ce dur esti aici mai codrine laughing)

| AdamStanheighT a răspuns:

Dean Ambrose..sau Roman Regins happy

| swaaag a răspuns:

Roman Reings, credlaughing