| AndreiDEI a întrebat:

Cel mai indragit jucator pe TPU:

Cristiano Ronaldo Lionel Messi

Alegeti un Jucator Preferat!

6 răspunsuri:
| cobritsA a răspuns:

Leo messi.
Sti...M-am uitat alalteeri seara mi se pare la bara vs real madrid 2-1
Si ma uitam la ronaldo.Astepta doar sa primeasca pase, nu alerga deloc. Fata de messi, care este faultat doar ca sa ii se ia mingea.
Madrilenii nu au fost in forma mai de loc.Pepe faulta toti jucatorii, cred ca saracul nu se mai putea abtine cand vedea in ce fel sunt
O zi buna

| FyllPistruiatu a răspuns:

Leo Messi!

| axeldavid a răspuns:

Cristiano Ronaldo

| Ghergel a răspuns:

Messi.

| leexxx a răspuns:

Leo Messi desigurbig grin

| Cristiano777 a răspuns:

Cristiano Ronaldo frateee. toata lumea care are ceva in comun cu fotbalu isi da seama ca Ronaldo ii da clasa lui Messi. Sa fim seriosi nu zic ca Ronaldo e mai bun ca asa vreau eu... dar se vede in toate statisticile de comparare a celor 2! Si daca imi arunci in fata chestia ca atunci de ce a luat Messi balonul de aurlaughing) iti zic eu ca balonul de aur se da datorita parerilor si voturilor nu datorita performantelorwinking