| anonim_4396 a întrebat:

CFR Cluj 2 - 2 CSM Iasi
Concordia Chiajna 0 - 0 Dinamo Bucuresti

Nu i asa ca de raslaughing)?

Cunoscatorii stiu de celaughing))

6 răspunsuri:
| Alexandru98 a răspuns:

Eu sunt fericit pentru ca sunt ieseanhappy

| AdiAdrian1995 a răspuns:

Are dreptate WaraAl3x deci ne putem da seama cu ce echipe vrem noi sa ne prezentam in Europa de la care se asteapta performante dao dracul de treaba si Steaua-Gaz metan 1-1 eu is stelist da nu poti face asa lucru! Bravo Chiajna si Iasi!

| labontdumitru a răspuns:

Steaua si panduri sun singurele echipe care mai joaca ceva fotbal in sezonul asta

| WaraAl3x a răspuns:

Eu as zice ca Cfr a avut mare noroc cu egalul... iar Dinamo f mare noroc, Chiajna au aratat f mult, mai ales spre sfarsit. daca mingea nu mergea in bara si sub bara era gol...

| VadTot a răspuns (pentru WaraAl3x):

Ok Atunci doar casele de pariuri au avut de castigatlaughing)

| VVerdasco a răspuns:

Forta CSMS Iasi! in repriza a 2-a i-au bagat in poarta pe clujenilaughing.