| anonim_4396 a întrebat:

Chelsea - Benfica... 1, X sau 2?big grin

14 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

1. fara discutie!

| anonim_4396 explică (pentru a1doru):

Sa speramlaughing...si eu sunt fan chelsea dar mi-e teama sa nu faca vreo surpriza!straight face

| M4nu3l a răspuns (pentru anonim_4396):

Si Funda ne dai?

| anonim_4396 explică (pentru M4nu3l):

Depinde de rezultat!laughing

| gojira a răspuns:

Pronostic la acest meci gasesti pe www.pariazaresponsabil.ro
funda?

| anonim_4396 explică (pentru gojira):

Depinde de rezultattongue

| gojira a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok astept big grin
Sper sa bata!

| anonim_4396 explică (pentru gojira):

Si eu!big grin

| gojira a răspuns (pentru anonim_4396):

A batut Chelsea!
vezi pe www.pariazaresponsabil.ro pronosticuri de astazi!
Seara buna!

| M4nu3l a răspuns:

Hmmmm... Chelsea-Benfica... ori 1 ori X nu stiu ceva ma inclina spre X deci raspunsu meu final este X

| anonim_4396 explică (pentru M4nu3l):

Mai la asta ma gandeam si eu ca daca is calificati isi pot permite un egal... sper ca Di mateo sa vrea victoria!laughing

| walt a răspuns:

Di Matteo este in forma. Dar vezi ca Chelsea a marcat o singura data in Portugalia. X pauza. 1 final as merge

| anonim_4396 explică (pentru walt):

Si eu ma gandeam la faptul ca Di matteo vrea sa arate ca merita sa ramana la chelsea...mai ales ca v-a juca mai departe cu Barcelona!

| crysty122 a răspuns:

Eu zic 1 deoarece sunt sanse slabe sa fie batuti la trei goluri diferenta la ei acasa chiar si asa nu cred ca pot sa-i invinga