| DaaNNuuTzz a întrebat:

Cina castiga cupa? Dinamo sau uaia?

11 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Steaua
dinamo=wc

| benny a răspuns:

Dinamo castiga cupa e si normal 4-1 scor final o sa vezi ca asa ]o sa fie! uaia=steaua?

| xlmpq a răspuns:

Steaua va invinge javrele si da avantaju nostru e ca avem acea cupa in competitia in care dinamuie nu a ajuns niciodata si nici nu va ajunge

| FreakzoO a răspuns:

Cine oare.(STEAUA))tongue stiu ca esti dinamovist. Fortza steauawinking

| criiisa a răspuns:

Dinamooooo clar :X:X:X
Cei ce sunt DINAMOVISTI,cei ce sunt DINAMOVISTI
Niciodata nu sunt tristi,niciodata nu sunt tristi
Si-acasa si-n deplasare,si-acasa si-ndeplasare
Dinamo-i echipa mare,Dinamo-i echipa mare
De n-ar fi arbitrii hoti,de n-ar fi arbitrii hoti
Dinamo ar bate pe toti, Dinamo ar bate pe toti
ca sa vada ei stelistii, ca sa vada ei stelistii
cum ii bat dinamovistii, cum ii bat dinamovistii!
Ca sa vada lumea toata, ca sa vada lumea toata,
dragoste adevarata, dragoste adevarata.

| rolfenstein a răspuns:

In primul rand invata sa scrii.steaua o sa castige cu siguranta! forta steaua!

| DaaNNuuTzz explică:

Steaua laughing Toti copii sunt stelisti. Aveti acea cupa in posesie ala e avantajul vostru laughing)

| DaaNNuuTzz explică:

Cine e steuaia clubul asta de rahat? Mai bine decat echipa aia de oi joaca bunicu paralizat. Sa fim seriosi.

| DaaNNuuTzz explică:

Asa va amagiti singuri ratati cu ochi. Oli ala va lasa. A venit la uaia ca ii era mila de fecali. HAI SICTIR!

| DaNy_2978 a răspuns:

Sunt fa Steaua dar sunt realist si stiu sigur ca Steaua nu are nici o sansa in fata lui Dinamo

| Maryuca_5925 a răspuns:

Dinamo! Hai caini rosii!