| klameteo a întrebat:

Cine credeti ca va castiga Cupa Romaniei? Dinamo sau Rapid?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Doamne, Steaua ce sa caute Steaua aici?laughing Timisioara a scos-o pe Steaua happy. si revenind la intrebarea ta Rapid va lua cupa. happy Funda?

7 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Steauaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

| klameteo explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Eu am zis Cupa Romaniei nu campionatul! Steaua nu s-a calificat in finala Cupei Romaniei!

| klameteo explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Dinamo sau Rapid?

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru klameteo):

Stiu mchestia este ca tin cu Steaua si trebuia sa o zic odata si odata, oricum eu sunt chiar foarte sigur ca, Cupa o va castiga Dinamo.

| IonutAxi a răspuns:

Dinamo

| Georgian_Vlad_1977 a răspuns:

Rapid este mai buna din punct de vedere fizic. scor 2 la 1.

| George_Iulian_Alyxytzu_1997 a răspuns:

Dinamo k nu mai au sanse la titlu de campioana