| diana1129 a întrebat:

Cine a castigat cupa romaniei

Răspuns Câştigător
| byaanca a răspuns:

Steaua Bucuresti a reusit sa castige Cupa Romaniei dupa cinci ani de pauza in urma meciului cu Dinamo care s-a terminat cu scorul de 2 – 1.
Golurile au fost marcate de : Dica 1 gol, Torje 1 gol si Barboianu(Dinamo) autogol.

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Cupa romaniei, la ce?

| ronaldoedy2011 a răspuns:

Steaua Bucuresti a reusit sa castige Cupa Romaniei dupa cinci ani de pauza in urma meciului cu Dinamo care s-a terminat cu scorul de 2 – 1.
Golurile au fost marcate de : Dica 1 gol, Torje 1 gol si Barboianu(Dinamo) autogol.