| Kapss a întrebat:

Cine castiga Europa League?
Funda raspunsului castigator!

12 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu zic ca Napoli va castiga Europa League.

| Drimmero a răspuns:

BvB sau Manchester United!

| alexs99 a răspuns:

Borussia Dortmund pare a fi cea mai puternica echipa, dar a avut ghinion la tragerea la sorti, Porto e un adversar incomod si eu cred ca ii vor elimina pe germani, mai ales ca acestia se vor concentra pe campionat, unde pot profita de o eventuala "relaxare" a lui Bayern. Asadar, prinicipali favoriti ii vad pe cei de la Manchester United, chiar daca nu traverseaza cea mai buna forma in acest moment. Printre echipele care se pot bate pentru castigarea trofeului se numara Liverpool, Napoli, Fiorentina/Tottenham, Sevilla sau Valencia.
O zi buna.

| Ibrahimovic a răspuns:

Napoli, Valencia, Manchester United, Dortmund. Foarte multe echipe mari sunt in cursa. Nu m-ar suprinde ca o echipa mai slab cotata sa ia trofeul. laughing
Manchester United as vrea. GGMU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dortmund/Valencia sau Bayer Leverkusen
Arunca o privire si pe canalul meu te rog! https://www.youtube.com/watch?v=kC7B3_koHyM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Borussia Dortmund, cred.

| AliLina2 a răspuns:

Vrei sa bagi la pariuri castigatoarea?

| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a răspuns:

Sper ca Valencia

| RosuCosmin a răspuns:

Dinamo Zagreb.

| frod6969 a răspuns:

Desi sper ca Dortmund sa castige, eu as merge pe Manchester Unit.

| andrei099686086 a răspuns:

Valencia cred!

| gabrielp19 a răspuns:

Sa nu uitam de Sevilla care trateaza acest trofeu cu mare seriozitate. Chiar daca daca l-a castigat de multe ori..eu zic ca e una din favorite