| dinumario a întrebat:

Cine va castiga titlul in Romania? Dar si Europa League si Champions League?

Răspuns Câştigător
| stefanfanu a răspuns:

Steaua,manchester city, Bayern Munchen

| anonim_4396 a răspuns (pentru stefanfanu):

Si eu zic cam la fel, in afara de Bayern, desi ar vrea sa castige nu are forta.Barça sau Real va castiga.

| stefanfanu a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu tin cu barca dar anul acesta nu cred ca va castiga acestea 2 care le-ai spus tu deoarece barca nu mai este ca barca de anul trecut sau acu 2 ani in urma, iar real nu mai este atat de puternica asta dovedindu-se din meciurile din campionat sau din champions league cu borusia.Dar mai stii, fotbalul asta e imprevizibil, poate castiga CFR Cluj champios league laughing))))))))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru stefanfanu):

Nici chiar...

| anonim_4396 a răspuns (pentru stefanfanu):

A da si Anzhi pentru Europa League.

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

In Champions Leagiue :Spania

| cristi62 a răspuns:

Steaua, inter milan sau echipa care termina pe locul 3 din grupa D la champions league si champions league : cred ca o echipa din Spania, dar shaktoir donetsk si chelsea vor avea un parcurs bun..si de ce, nu bayer sau borussia..stii ce pot face Gotze si Reus.

Răspuns utilizator avertizat
| shogwon a răspuns:

Astra Giurgiu, Atletico Madrid si Real Madrid

| anonim_4396 a răspuns (pentru shogwon):

Mi-ai indulcit seara cu Astrai.Nu mai pot! HA, HA, HA!