| Kukusterino a întrebat:

Cine credeti ca e mai buna? Barca sau Real? Messi sau Ronaldo? Villa sau Ozil? Xavi+Iniesta sau Xabi Alonso+Kaka? Astept rasp.si parerile voastre. Un catalan!

Răspuns Câştigător
| Andrei0510 a răspuns:

Barcelona,Messi,Villa,Iniesta

6 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Barcelona,ronaldo,villa,XABI ALONSO+KAKA:*

| UNcopac a răspuns:

Barcelona -Messi-Villa-Xavi-Kaka Pele-Maradona-si multi altii

| Fuego a răspuns:

Pai si Barca Si Real sunt bune eu spun Barcelona Si Messi Si Ronaldo sunt buni Dar Messi fructifica mai mult Dintre villa si ozil Villa Si Xavi+Iniesta

| Flowerz a răspuns:

Real Ronaldo Ozil Xabi+Kakawinking

| ShowTimeNelimited a răspuns:

Dupa parerea mea Barcelona Ronaldo Villa Xavi si Iniesta pur si simplu barca n-ar fi nimic fara Xavi si Iniesta nici Messi n-ar fi nimic fara Xavi Si Iniesta si villa si ozil amandoi cu evoluti superbe dar parca mai mult Villa Cp

| Alexandru_Giusca_1986 a răspuns:

Barcelona,Messi,Villa,Xavi,Iniesta