| AlexandruAR a întrebat:

Cine credeti ca va castiga anul acesta campionatul de fotbal in Spania? Real Madrid, Barcelona sau Atletico?

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Oricare dintre cele 3 echipe poate castiga, eu inclin spre Atletico.

| alexs99 a răspuns:

Real Madrid.
O seara buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real Madrid, deşi m-aş bucura pentru Atletico dacă ar reuşi.

| awspam a răspuns:

Dintre alea 3 doar? realul tot o luat barsa la fel, hai we si ai de atleticu ca sa mai ia si aia dai incolo

| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
Cu siguranta Real Madrid va castiga campionatul plus Champions League.
In campionat pe 2 va iesi Atletico iar pe 3 Barcelona!
Succes!winking

| CătălinB02 a răspuns:

Viva Real Madrid. Madridu v-a castiga chiar daca a pierdut dumninica cu Barca.

| Ionitza_Cosmyn_1999 a răspuns:

Real Madrid o sa castige campionatul + Champions League

| AlexandruAR explică:

Foarte multi fani Real Madrid aici happy Desi tin cu Barcelona trebuie sa fiu obiectiv, sunt mari sanse sa castige Real Madrid anul acesta, au un antrenor cu experienta. Antrenorul Barcelonei n-a luat cele mai bune decizii sezonul asta.

| AlexandruAR explică:

Din momentul in care am postat intrebarea si pana acum situatia din clasament s-a schimbat dramatic, este probabil cel mai imprevizibil sezon de Primera din ultimii ani!

| Mihay24 a răspuns:

Salut! parerea mea este ca REAL MADRID este favorita sa castige campionatul si Champions League. barcelona va termina pe locul 2 in campoionat.

| Raulgabriel17 a răspuns:

Barcelona deoarece a arătat destule în LaLiga cu toate că ne-a dezamăgit în Europa