| Tzitzirelu a întrebat:

Cine credeti ca va castiga Cupa Romaniei Timisoreana? >: dau funda daca se adevereste happy

Răspuns Câştigător
| LAYILA a răspuns:

Dinamoooooooooooooo!

| Tzitzirelu explică (pentru LAYILA):

Eu zic ca va castiga Steaaauaaaa

| LAYILA a răspuns (pentru Tzitzirelu):

Dinamoooooooooo :-P

13 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Steaua Bucuresti

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Dinamo sau Rapid

| a1doru a răspuns:

Cfr gaz metan severin rolling on the floorrolling on the floor

| AlleXCs a răspuns:

Da Doamne sa castige Dinamoooooooo`love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck! Dinamoooo`ii campioanaaaa`love strucklove strucklove strucklove strucklove struck! Si cred si sper cu tarie ca va lua si campionatultongue! Haiiiiiii Dinamooooooooooooooooooooooooooooooooo!

| Daredevil1998 a răspuns:

Vaslui

| DCSHOE a răspuns:

Poliiiii big grin

Răspuns utilizator avertizat
| lolytagirl a răspuns:

Dinamooo e anul nostru big grinbig grinbig grinbig grin:

| Still a răspuns:

Dinamo Bucuresti datorita omogenitatii si a "foamei" dupa trofee.happy sal, pup

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Steaua steaua steaua mereu steaua

| Tony92 a răspuns:

Desi tin cu Steaua mi se pare ca Rapid in ultimele luni joaca cel mai bine dintre echipe romanesti...cred ca va fi o finala intre Rapid si Steaua...