| anonim_4396 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga titlul WWE dintre Ryback John Cena si CM Punk? eu cred ca Ryback.Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Cm Punk ramane campion 100%! indifernet de circumstante...imi dai funda daca ramane?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei bine, se pare că CM Punk scrie încet dar sigur istorie într-o perioadă mai nefericită a WWE-ului. Survivor Series a fost noaptea trecută, iar CM Punk este în continuare campion WWE.

- Mai multe detalii aici: http://www.wwe.com/shows/survivorseries

| XxXxMariusXxXx312 a răspuns:

Si eu cred la fel. Deoarece Ryback este mai puternic si mai rapid... Desi Cena si Ryback s-ar putea sa faca la inceput echipa sal bata pe Punk si dupa se bat intre ei. Si s-ar putea sa uite de Cm Punk si sa se epuizeze amandoi apoi vine si il numara pe unu din ei si iar castiga Punk...laughing

| ArianaAry0000 a răspuns:

Cu siguranta prostul ala de PAUL HEYMAN
o sa vorbeasca cu Cm Punk si vor vorbi cu cineva ca sa se bage (in asa fel incat sa ramana el cu titlul) SPER SA NU RAMANA SI SA O IA CENA... dar nu m-as supara nici daca o va avea RYBACK pentru ca m-as multumi sa ramana idiotul ala fara centura.
Vom vedea joi.

| anonim_4396 explică (pentru ArianaAry0000):

Amuzant faptul că în primăvară CM Punk era la fel de " tare " ca cena, iar acum e " idiot ". laughing Mentalitatea asta...

| ArianaAry0000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este idiot pentru ca el cere RESPECT dar nu stie sa-l dea.
Nu ma indoiesc ca este bun dar a inceput sa fie nesuferit, inainte il adoram dar de cand cu 'respectu' ma cam plictiseste.

| anonim_4396 explică (pentru ArianaAry0000):

Ok, ok.

| ArianaAry0000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum spuneam rolling on the floor si acum a ramas tot el cu centura. oh go on

| akadel_2193 a răspuns:

Ryback are cele mai mari sanse

| Cosmin_Diaconescu_1997 a răspuns:

Cred ca John Cena