| alexs99 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga US Open?(masculin si feminin).

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Rafael Nadal (masculin)
Serena Williams (feminin)

8 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Deci am avut dreptate? laughing)

| cristi966 a răspuns:

Sunt fan Federer dar la masculin cred ca Murray/Djokovic...iar la feminin Williams/Azarenka.si cei care spun ca Serena nu poate fi oprita ultima oara a fost batuta la Cincinnati...deci eu cred ca sunt cam egale in momentul de fata cu putin avantaj Serena, dar nu se stie la baieti aia 2 sigur, Nadal si Federer n-au sanse!

| Ibrahimovic a răspuns (pentru cristi966):

Da, intr-adevar Nadal nu a avut nici o sansa... rolling on the floor))
Poarnea ca favorit chiar, dupa seria din aceasta toamna! tongue

| cristi966 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Bine ma, bravo ma...mutantul drogat a castigat! bravo lui!

| Ibrahimovic a răspuns (pentru cristi966):

Esti doar un frustrat!
Nadal e un model pentru orice sportiv, nu s-ar dopa niciodata cu stirea sa!winking

| cristi966 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Bine,bravo sa fie modelul ''atletismului''.ba baiatule,tenisul o sa moara o data cu retragerea lui Federer, spectacolul o sa dispara o sa vedem numai jucatori antrenati cu o rezistenta uluitoare, cu cat mai multe puncte luate din serviciu:ca isner, querrey, raonic etc.si jucatori cu mult antrenament ca:nadal, djokovic, murray si fara prea mare talent.de aia federer va ramane in istorie ca cel mai bun jucator deci ''jucator" de tenis, talent frate nu tacaneala. uita-te si tu la us open 2013 nadal vs djokovic 54 de schimburi de mingi intr-un punct. vrem talent, nu servici, antrenament si tacaneala! si vezi ca a dat Zlatan gol.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru cristi966):

In raspunsul asta sunt de acord cu ce ai zis, dar daca esti fan Federer te rog fii realist! Se poate juca tenis si fara Federer chiar daca e cel mai bun din istorie (e si parerea mea)!

| nyteshade1797 a răspuns:

Andy Murray si Serena Williams.