| IonutValeriu a întrebat:

Cine credeti si de ce ca bate duminica la finala euro 2020?
Anglia sau Italia?

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Anglia se pare ca are de partea ei stadionul propriu, suporterii (politica asta cu pandemia nu permite ca suporterii din Italia sa faca deplasarea deoarece se afla in zona rosie pentru Anglia dar si invers, vor fi doar italieni care sunt deja rezidenti in Anglia), arbitrii, deci totul e facut ca Anglia sa castige, dar merg pana la capat cu Italia, sper sa bata Italia, o echipa muncitoare care a facut fata cu brio pana acum si simt dorinta mai mare din partea lor de a castiga, par mai motivati.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Anglia Italia 2-1

| timidu89 a răspuns:

Anglia

| Bluestar15 a răspuns:

Pana la urma se pare ca Italia a fost echipa mai buna, italienii au jucat mai bine si au avut mai multe faze de poarta. In schimb, Anglia s-a sabotat singura la penalty-uri, cand a pus 3 jucatori iesiti din forma (Rashford, Saka si Sancho) sa execute loviturile doar fiindca sunt negri (de asta ceilalti jucatori erau suparati, dar antrenorul a fost presat sa faca treaba asta). E a nu stiu cata oara cand negrii sunt favorizati in sport din cauza ideologiei neo-marxiste care distruge totul inclusiv fotbalul.

| Belingot a răspuns:

Italia