| darrio2007 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga maine finala dintre Anglia si Italia?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ma refer la finalista, va fi una care de mult timp nu a mai ajuns aici, ai dreptate si tu

12 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Soy un italiano...italiano vero

| RAY a răspuns:

Va fii egal darrio, meciul se va termina 1_1 in timp regulamentar, apoi Italia si Anglia vor marca cate un gol, apoi penalty-uri, e de aici m-a trezit alarma, trebuia sa merg la sala, sa vedem daca la noapre mai visez cv, eu imi pun alarma la ora 5, astfel 2 ore visez lucid, 7 la sala

| Lukasssz a răspuns:

Italia.

| CIaudiu a răspuns:

Italia 2-1 Anglia

Italienii au avut un parcurs mai bun decat englezii pentru ca au reusit sa isi castige toate meciurile fie in 90' fie la penalty-uri, nu ca englezii care s-au impotmolit cu danezii iar arbitrii desi erau in camera VAR le-au acordat 11m desi nu era fault. Au tinut cu englezii si se ofticau sa ii bata danezii.

| Drimmero a răspuns (pentru CIaudiu):

Anglia are totul pregatit ca sa fie campioana, terenul propriu, stadionul full de suporteri ai Angliei (politica cretina), arbitrii de partea lor dar cu toate astea sunt convins ca-i bat italienii chiar daca sunt e echipa mai obosita, a dus 2 meciuri in prelungiri, una dusa chiar la penalty-uri, pe cand englezii au dus doar meciul cu Danemarca in prelungiri, astrele o cam dau pe Anglia favorita insa astrele astea se cam insala.

P.S. Nu ai ce sa-i ceri lui Sterling, e absolut mediocru, cand il vad intr-un meci imi vine sa inchid TV-ul sau stream-ul, asta n-are ce cauta in fotbal, dupa ce ca e prost mai si simuleaza, pardon, semnalizeaza.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Anglia,dau și rezultatul 2-1.
https://youtu.be/S1ZZreXEqSY
Prietenii știu de ce...laughing

| darrio2007 explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Si eu merg tot pe Anglia dar nu se stie. Vom vedea.

| RAY a răspuns (pentru darrio2007):

Cica va fi ceva ce nu a mai fost de mult timp, voi poate stiti ce nu a mai fost de multi ani

| darrio2007 explică (pentru RAY):

Ce poate fi decat o finala de campionat european, cu restrictiile impuse de pandemie!

| RAY a răspuns (pentru darrio2007):

Ma refer la finalista, va fi una care de mult timp nu a mai ajuns aici, ai dreptate si tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cunosc fotbal

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Țin cu Italia.

| Denila123 a răspuns:

Italia
eu am credinta in dumnezeu sa ami zice
astept un raspunc cand castiga