| razvandinu a întrebat:

Cine e mai buna AC Milan sau Inter Milano?

Răspuns Câştigător
| Laurentiuuu a răspuns:

Milanu are jucatorii mai buni chiar si acum fara T.Silva si Ibrahimovic, inter numai face performante...nici snejder, milito, cambiasso si altii jucatori numai fac prea multe, mai misca putin snejder, in rest 0

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Inter Milano

| AnonimMan a răspuns:

E mai buna Inter Milano deoarece are o tehnica a jocului mult mai buna.

| Laurentiuuu a răspuns (pentru AnonimMan):

Milanu are jucatorii mai buni chiar si acum fara T.Silva si Ibrahimovic, inter numai face performante...nici snejder, milito, cambiasso si altii jucatori numai fac prea multe, mai misca putin snejder, in rest 0

| razvandinu explică:

Eu tin cu ac milan si dupa mine e ac milan si in istorie si in prezent