| anonim_4396 a întrebat:

Cine e mai prost? Bontea sau Ancuta?laughing))

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nimeni nu este prost pe acest pamant. Nu avem noi dreptul sa ne judecam. Asa suntem dati de la Dumnezeu. Doar El are dreptul sa ne judece. Poate unii oameni care se poarte neadecvat, sa zic asa, au probleme de diferite moduri si asa pot ei sa se exprime.
*-*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca-ş spune că tu, ar însemna să fiu nepoliticos, aşa că n-o spun. Sunt doi oameni care merită tot respectul nostru. De la începutul anilor 2000, de când urmăresc turneele de snooker pe Eurosport, am avut parte de nişte comentarii superbe din partea celor doi.

Răspuns utilizator avertizat
| Darkguy a răspuns:

Amandoi

| messica234 a răspuns:

Niciunul

| karishaa a răspuns:

Ancuta!
Funda?