| Daftendirekt a întrebat:

Cine este din Galati poate sa imi spuna unde este magazinul oficial al lui Otelul? Am inteles ca este prin Tiglina 1, dar vreau ceva mai precis, o adresa sau un reper din vecinatate. Multumesc happy

2 răspunsuri:
| jean4 a răspuns:

Au niste preturi la tricouri de imi trag palme! Parca zici ca s-a jucat in Champions League cu ele si stau la vinzare cu semnaturile de la intreaga echipa. Eu de la magazinul online mi-am achizitionat tot ce am http://www.otelul-galati.ro/magazin-online-produse.php Sa iti iei cu tine amice macar 200 de lei cand te vei duce si mergeti la stadion mai des ca echipa are nevoie de public!

| adrian9811 a răspuns:

Sal sunt din Galati si stiu unde este magazinul oficial al lui otelu am gasit pe saitu lor du-te la adresa asta Galaţi, str. Regiment 11 Siret nr. 2A Galaţi 800322;