| AvalohAlyn a întrebat:

Eu sunt membru oficial cu card socios la clubul de fotbal profesionist SC Otelul Galati adică mi-am făcut card socios de membru oficial si vreau sa intreb ce alte beneficii mai am în afara de posibilitatea vizionarii tuturor meciurilor din sezon ale echipei?
Pe card scrie membru oficial Otelul Galati și am auzit ca mai ai și alte beneficii când ai acest card știe cineva sa îmi zică ce beneficii mai am ca membru oficial la Otelul?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Ai aici o lista cu beneficii

https://ascotelul.ro/carduri-2023-24/