| DropsOfLov3 a întrebat:

Cine este din Galati sau Braila si ar vrea sa faca dans sportiv?
Sau daca e cineva care face?

Răspuns Câştigător
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Eu sun din Galati, si daca esti fata si ai intre 14-17 ani, ma apuc eu de dans sportiv

| DropsOfLov3 explică (pentru G28AEjdvjRaendnPrT):

Da sunt fata si am intre 14-17. Vreau sa intelegi ca un partener de dans trebuie sa fie pasionat de acest sport si foarte muncitor si doar partener de dans atat.Da-mi adresa ta de Facebook ca sa putem discuta.

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns (pentru DropsOfLov3):

In clasele 1-4 am facut dans sportiv, iar in clasele 3-8 dansuri populare, am avut spectacole prin aproape toata tara

| DropsOfLov3 explică (pentru G28AEjdvjRaendnPrT):

Dar tu cati ani ai?

| DropsOfLov3 explică (pentru G28AEjdvjRaendnPrT):

Da-mi id-ul tau de mess si vorbim ok?

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns (pentru DropsOfLov3):

Apr 17

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns (pentru DropsOfLov3):

Danyel_1996_cojocea