| Driki29 a întrebat:

Cine este dupa parerea voastra mai simpatic Cristiano Ronaldo sau Messi? dupa infatisare, nu dupa joaca...

dau funa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano Ronaldo

9 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Cristiano Ronaldo...dar nu are importanta cine e mai "simpatic" ca nu sunt top-modele, sunt fotbalisti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cronaldo are faţă de cocalar narcisist şi filistin.
Messi are faţă de om simplu.

| allison20 a răspuns:

Messi imi este mult mai simpatic, are chipul mult mai prietenos decat C. Ronaldo.

| XTreme00 a răspuns:

Messi e mai simpatic pentru ca este mai micut, are o fata de prieten adevarat, etc.Ronaldo e "musculos".

| Tirri28 a răspuns:

Sincer Messi pentru ca pare asa modest, e mic si nu se vede pe fata lui frustrarea atunci cand e dezamagit, incearca mereu. Ronaldo mi se pare prea ingamfat, mereu vrea sa iasa in evidenta si cand nu are reusite se razbuna pe altii, mereu il tradeaza fata si gesturile, Ronaldo e usor de citit. Oricum ambii sunt 2 jucatori geniali, ma bucur ca traiesc in aceleasi vremuri cu cei mai buni 2 jucatori din istoria fotbalului si acum sa nu sariti sa imi spuneti ca ba ala sau ala e mai bun. Messi are 4 baloane de aur si e cel mai bun jucator de pe glob, e adevarat ca ii mai lipseste o cupa mondiala dar altii au castigat doar o cupa mondiala cu ajutorul echipei in rest nimic deci Leo Messi este deocamdata cel mai bun jucator din istoria fotbalului.

| Aramyx a răspuns:

Roonaldo

| WarThunder a răspuns:

Messi pentru ca este un baiat de gasca, cuminte.Ronaldo nu mi se pare un om de treaba ca Messi.

| SSHGHFHF a răspuns:

Messi e mult mai simpatic, Ronaldo are fizic si aspect dar nu e mai simpatic ca Messi.Dar din lume cel mai simpatic e sau era de fapt Paul Gascoigne(sau ceva in genu).

| adidascbn a răspuns:

Messi deoarece e foarte mic, si cand da gol nu se bucura cum se bucura Ronaldo. ex. la nu stiu ce meci Ronaldo si-o aratat muschii iar Messi cand da gol il felicita si pe ala care i-a dat pase.