| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Cristiano Ronaldo sau Messi? De ce?
Astept multe raspunsuri din partea voastra multumesc!

Răspuns Câştigător
| amoramor a răspuns:

CR7 normal! Uita-te doar la ultimele 2 meciuri ale Realului si vezi ce a facut Ronaldo. El isi face singur fazele, e in stare de asta, Messi fara Iniesta, Xavi si Cesc e praf!

| Softwer a răspuns (pentru amoramor):

Nici unu rolling on the floor urasc acest sport...si is baiat.

| amoramor a răspuns (pentru Softwer):

Eu il ador si sunt fata!

15 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Cristiano Ronaldo pararea mea zic ca e mai bun ca messi fuge mai tare ca el, are niste suturi foarte tare ronaldo, messi nu mi se pare asa de bun happy si messi dribleaza da nu face scheme mai faine ca messi adica messi nu e cu schemele ronaldinio era dar acum e batranlaughing

| uniqoolstefan a răspuns:

C. Ronaldo pentru ca jaca la fel de bine pentru orice echipa la care merge. nu l-ati vazut pe messi cu joaca pentru nationala argentinei? e penibil... asta e strict parerea mea.

| rossonero593 a răspuns:

S-a demonstrat de multe ori si de catre multi specialisti.
C. Ronaldo este jucatorul mai complet dar tehnica desavarsita a lui Messi il face cel mai bun din lume happy

| CristianoRonaldo10 a răspuns:

Cristiano Ronaldo isi creeaza singur fazele... dribleaza, paseaza si suteaza.Messi paseaza apoi primeste mingea in fata portii si inscrie.parerea mea

| wqreqwfsaddwqa explică:

M-ai astept raspunsuri

| wqreqwfsaddwqa explică:

Incetati cu cearta asta!
Ar trebui sa fim un exemplu pentru TPU si sa incercam sa fim uniti nu sa ne certam intre noi

| LolLzz a răspuns:

Messi! dc? Nu are mingea doar in fata portii ia uitati-va pe net asa ca cateva video cu el din careul lui pana in poarta cealalta dribleaza pe toti...doar ca nu isi prea foloseste capul la propriu

| newoman a răspuns:

Messi evident. Este jucatorul minune. Ai vazut in ultima partida jucata cum l-a umbrit Messi pe Ronaldo? Nu e arogant, e modest, ajuta copiii.

| Mandark a răspuns (pentru newoman):

Cristiano Ronaldo Logic cu ce l-a umbrit messi ca primeste pase de la xavi, iniesta si altii laughing esti penibil. parerea mea e ca messi nu merita gold ball

| newoman a răspuns (pentru Mandark):

Eu nu te-am jignit. Nu ma consider deloc penibila, mai urmareste jocurile si apoi discutam. Messi este o persoana cu totul deosebita, dincolo de calitatile de fotbalist pe care le tine.

| amoramor a răspuns (pentru newoman):

Cred ca intrebarea se referea stric dpdv al fotbalului, nu la faptul ca Messi ajuta copiii, respectele mele pentru asta, ar fi bine ca multi altii sa ii urmeze exemplul!

| Mandark a răspuns (pentru newoman):

Scuze nici nu am stiut ca esti fata. nu am vrut sa te jignesc.dar amoramor are dreptate intrebare se refera la fotbal nu la cat e el de bun cu copii sau ce mai face el...

| Costel11 a răspuns:

Messi.
De ce? Pentru ca ii Messi si nu Ronaldo rolling on the floor