| anonim_4396 a întrebat:

Cine este fan wrestling? Dar fan John Cena? ID-ul meu este alexpredus.

4 răspunsuri:
| AcidCuSange a răspuns:

Stiu ca dai stupid dar wrestlingul e o mare prostiieeelaughingNici nu e sport adevarat.Sunt doar scamatorii.John Cena...si ala nu ne prea intereseaza.Si nici idul tau.Pastreaza-l,nu are nimeni nevoie de el!

| Elena_Elyss_1998 a răspuns (pentru AcidCuSange):

AUZI UH STIE TOT?
nu conteaza ca nu e adevarat >dar schemele sunt >>eu sunt fanaa si nu e o mare prostie >>ei lucreaza pentru bani si atata happy daca nu stii informeaza-te happy

| 21ACCESS a răspuns:

Ai 12 ani sau mai putin? laughing john cenalaughing