| OldDeath a întrebat:

Cine imi poate da programul lui Dwayne Johnson(the Rock)pe care il face la sala? Am gasit mai multe variante pe internet si nu stiu pe care sa o aleg.

Răspuns Câştigător
| hbk36 a răspuns:

Http://www.allstarworkouts.com/dwayne-johnson-workout/ asta e ala bun

| Cosmin86 a răspuns (pentru hbk36):

Toate sunt "alea bune", pentru ca la fiecare 3 luni programul se schimba.

De-aia gasiti mai multe.

5 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

Si tu nu esti in stare sa iti faci un program? De unde stii ca programul lui e bun si pentru tine?

| OldDeath explică (pentru NDC12):

Vreau sa incerc ceva diferit atata tot... plus ca nu sunt (antrenor sau culturist de performanta) incat sa imi fac un program bun.

| NDC12 a răspuns (pentru NDC12):

Vezi ca am pus un. la sfarsitul linkului si s-ar putea sa nu iti dai seama(ca nu merge din cauza punctului ), ti-l dau iar http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html