| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie niste cluburi de fotbal(juniori) care nu percep taxe,,,,,!

Răspuns Câştigător
| AnDr3iYY a răspuns:

Pai mergi la CFR cluj la juniori echipa a 2

3 răspunsuri:
| AngelEmAkaWolf a răspuns:

Pai eu am 16ani am talent la fotbal si vreau sa mah inscriu undeva la un club de juniori.si nu prea am bani! am 1.62 (inaltimea) va rog sa-mi spuneti si mei niste cluburi care nu percep taxe! sau cev sa-mi fie de ajutor

| fripturici a răspuns:

Maidanul din fata blocului.

| fripturici a răspuns:

Daca ai 16 ani iti poti lua un job ca sa-ti platesti taxa de la un club, nu exista asa ceva: antrenament gratuit. Asa cum vrei ca cineva sa munceasca pentru tine si sa te antreneze, si tu trebuie sa muncesti pentru ce iti doresti.

Si te rog nu-mi mai trimite mesaje private la modul :

"esti stupid bai fripturici
bai boule! te fac praf fata-n fata si la fotbal! la orice vrei u! afonule! ce nume de coca ai :fripturici! hahahhahahahahaha"

Ai ceva de spus? O poti face public.