| Dragomir_Andrey_1988 a întrebat:

Cine ma invata cum sta treaba cu pariurile sportive,adica vreau sa invat cum sa fac un bilet,si cum trebuie sa procedez, adica cum pun cotele.

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Am invatat multi oameni chestii legate de pariuri aici, dar, sa-ti zic sincer, e foarte greu sa iti explic si sa intelegi luand totul de la 0. Mai bine intrebi un prieten sau o cunostinta, vei intelege mult mai bine. Un inceput ar fi sa intri pe un site al unei case de pariuri, cea la care vrei tu sa joci, sa alegi ziua, sa apesi pe meciuri, mai exact pe cote. In dreapta vei vedea un bilet. Iti alegi acolo miza (pui cat doresti sa pariezi) si dai "printare". Iei codul de jos si te duci cu el la agentie.