| AvalohAlyn a întrebat:

Cine mai are bicicleta fitness?
A dat rezultate la slăbit la voi?
Cat ar trebui sa faci la ea per zi, per săptămână etc?

1 răspuns:
| AnastasiaK a răspuns:

Bicicleta aia nu face niciun miracol, doar te ajuta strict sa faci o forma de miscare, deci sa arzi niste calorii in plus. In functie de intensitatea la care o vei folosi, numarul de calorii arse variaza enorm. Alte variatii apar si in functie de organismul tau. In plus, oricum e total irelevant cate arzi. Daca la sfarsitul zilei, din cauza alimentației, nu vei fi in deficit, poti sa dai la pedale 25/24 ca tot nu slabesti.

Deci cum ar trebui noi sa ghicim cat trebuie sa faci TU ca sa ai rezultate?