| ITMonster a întrebat:

Cine practica karate, stil shotokan? eu practic, am centura portocalie!big grinhappylaughingrolling on the floor. Dau vot si funda pentru raspuns. big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut karate shotokan 3 ani.cu aurel patru.am avut albastra 2.prima data am fost la clubul aikido

| krena a răspuns:

Eu fac dar m-am lasat recent inainte de examenul de centura porto.

| Murthag a răspuns:

Eu fac si sunt dublu campion national. Sunt din Braila si am centura albastra, 5 kyu...big grin

| Pinky_1427 a răspuns:

Eu inca nu practic, dar in curand ma vor inscrie parintii