| Alee_6805 a întrebat:

Hey TPU.Cine de pe aici practica karate? Va place? Mie personal imi place foarte mult, practic acest sport de 1 an si am centura portocalie.AA...si apropo ce stil practicati?

Răspuns Câştigător
| adutza12 a răspuns:

Nu practic eu, practica verisorul meu, de vreo 5-6 ani. Are centura maro si la anul s-ar putea s-o dobandeasca pe cea neagra. A participat la multe concursuri in tara si la unul international in Serbia. Acastigat medalii, cred ca are vreo 5-6. Diplome, mereu cand merg la el imi place sa-i admir colectia unchiului sau, Cornel Musat care este un mare karatist si care l-a sprijinit pe verisorul meu. Din cate stiu eu, lui ii place mult karatele si vrea sa devina un campion.

1 răspuns:
| adutza12 a răspuns:

Multumesc de fundita big grin:*