| anonim_4396 a întrebat:

Cine raspunde primul ia fundita!
Nesta sau Maldini
Zambrotta sau Turham
Ribery sau Kaka
Balloteli sau Shaarawy
Gattuso sau Pirlo
Van Persie sau Ibrahimovic
Bogdan Stancu sau Raul Rusescu
Xavi sau Iniesta
Scholes vs Giggs
Ba sau Torres
Eto sau Ronaldinho
Ronaldo(Brazilia) sau Ronaldo(Portugalia)
Hulk sau Henry
Beckham sau Juninho
Messi sau Maradona
Figo sau Zidan?

8 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Nesta
zambrotta
ribery
nimeni
pirlo
van persie
rusescu
prea grea decizia
nimeni
dinho
ronaldo unicul (bra)
henry
beckham (cat a fost la MU) juninho la general
messi
zidane

| Ibrahimovic a răspuns:

Maldini; Zambotta; Ribery; Balloteli; Gattuso; Ibrahimovic; Rusescu; Iniesta; Torres; Ronaldinho(la vremea sa); CR7; Hulk; Beckham; Maradona; Zidane!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maldini.
Zambrotta(ălălalt era Thuram, nu Turham, şi era fundaş central, spre deosebire de Zambrotta care este lateral).
Kaka.
Balotelli.
Amândoi. E prea greu de ales între Pirlo şi Gattuso.
Ibrahimovic(în teren ambii sunt eficienţi, dar îl aleg pe Zlatan pentru personalitatea sa).
Stancu.
Iniesta.
Giggs.
Torres.
Ronaldinho. N-ai cum să-l compari pe Ronaldinho, cu ăla. De fapt, nu prea ai cu cine să-l compari. Omul ăla era un geniu pe teren.
Există un singur Ronaldo, iar acela este brazilian şi a jucat pentru 4 dintre cele mai importante echipe ale Europei(Barcelona, Inter, Real şi Milan).
Thierry Henry.
Prea greu de ales... amândoi.
Maradona.
Figo.

| TeamHellNo a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-am dat seama de greseala de la numele lui Thuram big grin dar te rog alege si iti dau funda! Imi place foarte mult stilul raspunsurilor tale esti bun omule!

| anonim_4396 explică (pentru TeamHellNo):

Am ales prietene, unde am spus că nu pot alege, clar nu o voi face doar pentru că spui că-mi vei da o fundă. laughing

Serios, îmi este imposibil să aleg între Pirlo şi Gattuso sau între Juninho şi Beckham.

| Zatharra a răspuns:

Nesta
Zambrotta
Kaka
Balloteli
Pirlo
Van Persie
Raul Rusescu
Xavi
Giggs
Ba
Ronaldinho
Brazilia
Henry
Beckham
Messi
Zidan

| V1sL0w a răspuns:

Nesta
Zambrotta
Kaka
Shaarawy
Pirlo
Ibrahimovic
Raul Rusescu
Iniesta
Giggs
Torres
Ronaldinho
Ronaldo(Portugalia)
Henry
Beckham
Maradona
Zidan

| RzV28 a răspuns:

Nesta
thuram
ribery
baloteli
gatuso
ibrahimovic
rusescu
iniesta
scholes
torres
eto
ronaldo(portugalia)
hulk
beckham
messi
figo