| Vladimir99 a întrebat:

Cine si la ce ora transmite CFR Cluj - Slovan Liberec? Dar Fenerbahce cu Vaslui? Merci

Răspuns Câştigător
| Babad a răspuns:

Pai Fener-Vaslui pe protv si Cfr-Slovan pe Transilvania Tv ...ca Transilvania Tv i a lui Paskani

| Vladimir99 explică (pentru Babad):

Dar Transilvania TV exista in grila de programe RDS? Ca eu nu il gasesc...

| Babad a răspuns (pentru Vladimir99):

Da.dar cred ca se numeste Transilvania Look..adica eu il am

8 răspunsuri:
| xRobert93 a răspuns:

E pe Pro Tv ma maine la 21:45 e greu sa cauti p google mare lenea

| Vladimir99 explică:

Am cautat pe Google si am gasit ca e transmis pe Transilvania TV si eram nedumerit...

| Babad a răspuns:

Vad ca esti pasionat de fotbal... uite aici un site unde sunt sondaje despre fotbal...siteul este foarte interesant si este al meu:)) http://sondajefotbal.ucoz.ro/

| Vladimir99 explică (pentru Babad):

laughing ok, merci de raspuns. O sa iti vizitez site-ul

| Babad a răspuns:

Si eu iti multumesc...la mine e pe frecventa 727.25 ...acolo e Transilvania Look si face si reclama in colt sus la mecibig grin

| Alexinhooo a răspuns:

Cei care nu aveti Transilvania Look la tv, puteti viziona online pe internet http://fotbal-live.eu/transilvania-look/