| captaingirl a întrebat:

Dau funda big grin cine stie pe ce program se va difuza meciul dintre CFR Cluj si Slovan Liberec

5 răspunsuri:
| WaraAl3x a răspuns:

Nu se difuzeaza la tine, eu tziaj sugera sa cautzi pe net chiar cand incepe meciul scrii doar : CFR Cluj - Slovan Liberec live online si 100% trebuie sa gasesti. Io asa fac totdeauna cand joaca Steaua si nu-i difuzat la tv.

| captaingirl explică (pentru WaraAl3x):

Presupun ca nici cel din data de 7-8 august nu se va difuza sad

| WaraAl3x a răspuns (pentru captaingirl):

Daca ajung in grupe meciurile o sa fie difuzate la TVR 1, si cele de la UEL se va difuza pe pro tv si antena.

| iDexter a răspuns:

CFR Cluj - Slovan Liberec va fi transmis de postul Transilvania Look astazi de la ora 21:45. Cauta pe google Transilvania Look live si vei gasi site-ul lor unde vor transmite meciul.

Vizionare placuta si bafta CFR Cluj!

| vldxdin48 a răspuns:

Meciul se transmite pe TRANSILVANIA LOOK.Dar in cazul in care nu il ai poti sa te bagi pe net pe meciurionline.tv.Sper ca am fost de ajutor