| AlexJr11 a întrebat:

Cine ste mai bun la fotbal Neymar sau Ronaldo? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| pariuri1x2 a răspuns:

Ronaldo,deoarece este mult mai complet, in schimb Neymar a fost bun doar in Brazilia(un campionat slab fata de cele din Europa)si nu cred ca va face fata.

6 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Neymar e inca tanar, nu se poate compara cu Messi sau Ronaldo. Nu se poate compara nici cu ceilalti atacanti, gen van Persie, Ibrahimovic, etc.
Dintre cei doi clar CR7 este net-superior lui Neymar...e mult, mult mai complet!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexJr11 explică:

Eu ziceam Neymar

| YoonaSNSD a răspuns:

Stiu ca e ciudat sa raspunda o fata, dar..mai bun e Ronaldo, parerea mea happy