| RoByTzU123 a întrebat:

Cine credeti ca este cel bun jucator de fotbal din lume? Cristiano Ronaldo Messi Neymar sau altul (il mentionati in comentariu)?

Răspuns Câştigător
| Domar a răspuns:

Nu poti il poti compara pe Ronaldo cu Messi. Este ca si cum ai compara un Ferarri cu un Lamborghini. Nu spun ca Ronaldo e mai bun decat Messi, dar Messi fara Xavi si Iniesta in spate e cam praf, pe cand Ronaldo poate juca la fel de bine si cu Ozil si Xabi Alonso in spate cat si cu Veloso (la nationala Portugaliei).
+ ca cei doi nu au acelasi stil de joc, din aceasta cauza nu-i poti compara happy.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C.Ronaldo findca nimeni nu a dat atatea goluri si la driblin nici nu mai vorbesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi...

| 21ndstillachild a răspuns:

Messi normal, chiar nu inteleg rostul intrebarii

| CleverAdvisor a răspuns:

A.Delfin

| CikEu a răspuns:

Cristiano Ronaldo 7

| FortaSteaua2012 a răspuns:

Messi si Neymar!

| breakdance1106 a răspuns:

Cr0 e femeie, messi e cel mai bun, neymar e si el destul de bun.

| GandaceLuL a răspuns:

Messi

| eric_8076 a răspuns:

Messi e mai bun deja 3 ani la rind

| eric_8076 a răspuns:

Ronaldo posibil ca e cel mai bun jucator in fotbalul femenin