| BogdanAiud a întrebat:

Cine stie cam la ce pret ar fi biletele de la meciul : Universitatea Cluj - Dinamo Bucuresti in data de 29.10.2011 cine stie il rog sa-mi posteze la raspunsuri big grin! Va multumessc
FORTZZAA DINAMOOOOOOO!

Răspuns Câştigător
| InAjutor a răspuns:

Frate biletele nu sunt mai mult de 20 lei iti garantezz! Si eu tin cu dinamo si sunt Un suporter inrait sper sa bata! Haii Dinamooooo!winkingwinkingFunda plsss...

5 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

HUUUUUUUUUUUUUUUUUU!

Serios? Acuma ne comportam ca pe stadion?
Nu era necesara ultima interjectie.

| wintage a răspuns:

Am iesit...
cica paraseala... limbaj de stadion. Ce mai! Cum e echipa asa-s si suporterii...

| wintage a răspuns:

Hh
bye!

| Cosmiinna a răspuns:

Nu scrie pe site-ul echipei?happy sau intereseaza-te cel mai bine la ghiseu.

| BogdanAiud explică (pentru Cosmiinna):

Nu sunt din Cluj big grin...dar o sa ma uit pe site-ul lor... mersi happy