| mihai998 a întrebat:

Cine stie cluburi de muay thai sau de mma in Ploiesti?

Răspuns Câştigător
| keshaYRY a răspuns:

La sala Leonard Doroftei este Clubul Sportiv Ambitia Madalin. Acolo poti practica arte martiale de contact, MMA... Acum nu mai stiu exact ora cand incep antrenamentele, ca nu am mai fost de mult la sala la Ploiesti, dar sambata si duminica, in orice caz. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| keshaYRY a răspuns:

Ai fost la sala?

| mihai998 explică (pentru keshaYRY):

N-am fost straight face ca am auzit de la unu ca vine nu stiu ce antrenor... si nu m-am mai dus, nici nu stiu unde dracu e sala leonard doroftei