| edy2009 a întrebat:

Cine stie cum pot face tricouri personalizate cu anumite echipe! Sa le pun pe facebook. Dau Funda.

Răspuns Câştigător
| Romeo44 a răspuns:

Daca te referi sa le faci online uite un site. http://footballshirtmaker.com/en-index.php poti sa le postezi si pe fb.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru18a a răspuns:

Vrei poza sau chiar tricoul in realitate?
Daca vrei poza incearca PhotoScape de pe Softonic. Daca in realitate cauta o firma care editeaza tricouri costa maxim 40.00 lei.

| Georgie35 a răspuns:

Trebuie o fotografie cu echipa respectiva si du-te la un magazin cu "personalizari cadouri."