| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cine stie dacă va transmite LIVE la TV in România meciul Floriana CFR CLUJ din data de 19 08 2020 din turul 1 preliminar UCL al sezonului competițional 2020 - 2021?

5 răspunsuri:
| Bruno92 a răspuns:

Wtf nici nu am auzit de "echipa" asta floriana laughing
E clar ca daca joaca cu florina e ca si calificata in turul 2 preliminar.de ce am zis florina? Cred ca sunt o adunatura de nevastuici. Intrebarea e cu ce echipa va juca in turul 2 ca, cu aceasta echipa sunt sigur ca nu va avea difilcutati. gibraltarieni neandertalieni cred ca sunt asa ma gandesc : ))

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Bruno92):

Razi tu dar cu Dudelange acum 2 ani. Tot asa zicea lumea ca trece 100 la 100... Si surpriza. A mers Dudelange
În turul 2 o sa joace cu Dinamo Zagreb la Cluj pe stadionul DR CONSTANTIN RĂDULESCU din GRUIA!

| Bruno92 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Stiu, imi amintesc de meciul cu tufelange o sa vezi ca le da cu fotbalul in cap la maltezi cfr. Totusi sunt surprins ca au remizat cu sarbii, steaua rosie belgrad 3-3
Le va da cfr cu fotbalul in cap, cfr nu mai e la acelasi nevel, e o echipa a naibii de periculoasa dpmdv si pentru echipe grele ' de cand o venit bursucu alta "fata " aceasta echipa.e cam de nivelul lui dinamo zagreb poate chiar peste nu exagerez.o sa vezi ca o sa treaca de croati.cu florina nu va avea probleme

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Bruno92):

Transmite cineva la TV in Romania meciul din Malta? Știi ceva despre acest lucru?

| Bruno92 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Nu stiu, ar fi o dezamagire sa nu il transmita live pe un post tv, dar 100% cfr va avea un antrenament le da cel putin 4 goluri