| Dragan_Adrian_1993 a întrebat:

Salut,

Imi puteti da si mie niste ponturi despre pariurile sportive? Cum sa castigi rapid cu investitii minime?

Răspuns Câştigător
| MarcoF a răspuns:

Pariez deja de ceva timp. Am vazut zeci de siteuri cu ponturi fie gratuite fie cu bani. Doar unul mi-a lasat o parere buna : http://ponturi-bune.ro/ - sunt ponturi gratuite, biletul zilei cote mici si mari, cu o rata decenta de reusita. Multa bafta la bilete!

2 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Daca ar fi asa simplu de castigat ar castiga toata lumea si nu ai mai vedea atatea case de pariuri pe toate strazile. Adevarul este ca este imposibil de castigat pe termen lung cu vreo strategie anume. Casele de pariuri sunt facute ca ele sa castige.

| Dragan_Adrian_1993 explică:

Aha..am inteles ..ms de raspunsuri baieti