| faster1995 a întrebat:

Cine va castiga diseara cupa Romaniei? ast pronosticul castigator pentru fundita.

Răspuns Câştigător
| victor96 a răspuns:

As fi vrut sa castige rapidul

19 răspunsuri:
| Z4z4 a răspuns:

Steaua cu 1-0 sau 2-1

Răspuns utilizator avertizat
| IonutGosa a răspuns:

Steaua.

La penalty-urilaughing

| George_9481 a răspuns:

Steaua cu 1 -0

| alex_1645 a răspuns:

Sunt sigur ca va castiga Dinamo. Nu de alta dar eu nu tin cu nici o echipa dintre astea doua dar sunt sigur ca va castiga Dinamo pentru ca Steaua e varza big grin na mai batutu de atitia ani dinamo. Deci Dinamo 2-1.

| 54ndy a răspuns:

Steaua 2-1 dinamo

| treipuncte a răspuns:

Steaua Bucuresti

| Remmy a răspuns:

Cine altcineva decat Steaua?

| Tsiitsix3 a răspuns:

Dinamo`.Uite poate tu esti Stelit`batting eyelashes si nu o sa imi dai fundha ca am zis dinamo`! Dar acum asta e parerea mea.Dar ganditi-va Dinamo il are patronpe Cristi borcea.Si stelisti pe gigi beCali.happy Ganditi-va ca dupa gigi becali au facut misiune pana si aia din in puii mei.Deci haii` Cainii:X

| Raul_7987 a răspuns:

Steaua

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Steauaaaaaaa:X

| kovacskriszti a răspuns:

Steaua

| TSO7 a răspuns:

Dinamo! Haauuuuu

| YoungManiak a răspuns:

DINAMO (dar eu sunt stelist...dar stiu ca ori ii va bate ori va face egal! la pausa ca final e dinamo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinamo!

| JaJe a răspuns:

Castiga cel mai bun.

| razvan101 a răspuns:

Steaua
funda?

| vlady11 a răspuns:

Nu stiu as lua-o pe varianta filme... dupa atatea victorii ale lui dinamo e si momentul stelei(sunt dinamovist)

| iza0priza a răspuns:

Dinamo