| djragan a întrebat:

Cine credeti ca ia cupa romaniei? Pronosticul corect si cel mai rapid va primi o fundita...restul vor primi decat voturi

Răspuns Câştigător
| stefan60 a răspuns:

Steaua

7 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Eu sunt stelist, dar dinamo are cel mai bun joc din cele ramase in competitie, fiind stelist sper sa ia steaua sau brasov cupa

| FreakzoO a răspuns:

Sincer,eu sunt STELIST dar dinamo a aratat un joc mai bun in campionat etc. asa ca eu cred DINAMO

| camy417 a răspuns:

Hotii laughing. sigur va fi furata inainte de a se acorda

| alexro93 a răspuns:

Daca o sa fie steaua-dinamo...steauaa speranta moare ultimaa

| Făgăraş a răspuns:

Desi sunt stelist nu ii dau sanse prea mari! e posibil dinamo,,, insa in inima mea steaua doresc!

| roland2948 a răspuns:

Dinamo

| danyk_3543 a răspuns:

Pai daca o sa fie finala steaua-dinamo o sa ia dinamo sad sunt stelist da numai am incredere in echipa happy