| mrman a întrebat:

Cine va castiga El Clasico Real Madrid sau Barcelona, Ronaldo sau Messi voi ce credeti?
Eu zic Madrid si Ronaldo

Răspuns Câştigător
| M2ryus a răspuns:

Real Madrid si Cristiano Ronaldo

6 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Barcelona si Messiwinking

| FuNN a răspuns:

Eu zic Barca deoarece :Messi face faze frumoase, da pase extrem de bune stie si sa suteze binisor pe cand C.Ronaldo stie doar sa suteze si e egoist.Barca e o echipa adevarata care domina orce adversar il inebuneste pur si simplu cu jocul de pase ucigator.Mai pe scurt Barca e o echipa adevarata cu valuare si istorie.

| TheLostAngel a răspuns:

Se termina 2 la 2 si castiga arbitrul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barcelona happy

| RooBerrT123 a răspuns:

Barcelona si messi love struck

| Chetrica a răspuns:

Barca