| Deex1288 a întrebat:

Voi ce ati alege dintre Real Madrid si Barcelona? Dar dintre Ronaldo si Messi?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Fiind fan Real Madrid, cu siguranta i-as alege pe ei. Iar dintre Ronaldo si Messi, il prefer pe CR7.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Barcelona, messi, nu ca as avea ceva cu real chiar mi-a placut cum a jucat in finala, dar fotbalul a scazut ca calitate

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Inseamna ca nu te-ai uitat la bravii Arsenalului! De alde Giroud si alde Walcott sa-i fi vazut cum isi dau ei ''silinta'' sa bata Barca!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Decat la finala m-am uitat si cand a pierdut barcelona atat,nu sunt asa dupa fotbal adica e fain dar nu il ador,nu sunt suporter,nu-mi plac sporturile masculine, nu ma regasesc in lumea masculina cei drept, doar insanity si culturismul imi place atat si sa merg pe jos, sa ma plimb, sa ascult muzica, dar la euro ma voi uita desigur

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cand am dat de ARsenal, am inceput sa iubesc sportul asta extrem de mult, nu are grad de comparatie si nu poate sa fie descrisa dragostea pentru fotbal! La Euro orice roman se uita cum ii batem pe Franta!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Te cred

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

De unde ai tu certitudinea asta?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Pai daca tu spui asta

| Deex1288 explică (pentru RAY):

Eu in continuare cred ca Real Madrid e cea mai buna...Adica, cine a castigat Uefa Champions League? Cea mai importanta cupa din Europa?

| RAY a răspuns (pentru Deex1288):

Parca eu am scris ca mi-a placut cum a jucat deci a meritat sa castige desigur, personal nu cred ca exista ceva care e the best, poate la anul va fi alta echipa si tot asa, dar momentan da e din moment ce au cupa aia si steaua a fost in 86

| Deex1288 explică (pentru RAY):

Mda...Ai dreptate

| Drimmero a răspuns:

Arsenalul e peste amandoua! Simpatizez cu Real dintre cele 2, stiti cum se zice : dusmanul dusmanului meu!

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Barcelona si Messi.