| adydinamovistul10 a întrebat:

Cine va trasmite barclays premier league 2013-2014, vreau informatii sigure! ofer fundita.

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Nici un post TV din Romania nu transmite mai mult de 1-2 meciuri pe etapa si acel post care totusi transmite 1-2 meciuri este Digi Sport!
Acum cativa ani Euro sport 2 transmitea vreo 6-7 meciuri insa Euro Sport 2 au cumparat dreptul de a transmite Bundesliga. si mie imi placea Premier League, ma uitam numaidecat la mai toate meciurile.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica ar cere englezii drepturi de televizare de 25 de milioane de euro iar astia de la Digi nu vor sa le ia pentru ca e o suma foarte mare laughing ei vor sa dea decat 8winking Uite-te la meciuri pe net pe livestreaming...