| vasdqwe a întrebat:

Cineva care cunoaste mai multe in domeniul culturismului, as avea o intrebare, merge combinatia : creatina monohidrata + tribulus. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Combinatia se poate face, acum poti adauga altceva langa creatina gen arginina si sa iei tribulusu separat dupa antrenament.

| vasdqwe explică (pentru SiLaS):

Din cate stiu triubulusu se ia dupa masa de pranz, pentru ca voiam sa impart creatina in 2 portii, 2 pastile inainte si 2 dupa. Dar multumesc oricum, voiam sa stiu daca se poate face combinatia, daca nu are vreo reactie.

4 răspunsuri:
| alexfanmetin2 a răspuns:

MI se pare ca am incercat o data si a mers dar nu sunt sigur.

| SiLaS a răspuns (pentru alexfanmetin2):

Ai incercat o data si a mers? Tu ai vreo treaba cu sportu asta?

| Cosmin86 a răspuns (pentru alexfanmetin2):

Vai de capul meu, a mers dupa "o incercare"?

esti doar un COPIL MIC care comenteaza si el, nu?