| Constantin_Radu_1994 a întrebat:

Cineva ma poate ajuta si pe mine cu inscrierea la vreun club de fotbal din Botosani, PS: Fac 14 ani anul acesta

2 răspunsuri:
| ionutzxz a răspuns:

Da uite iti dau niste date pentru a te interesa si inscie... Adresă:

Fotbal Club Botoșani,
Jud. Botoșani, Mun. Botoșani, Str. Calea Nationala nr. 64,
,
Botoșani,
Romania Telefon:+40 231 529. 429Fax:+40 231 529. 429Email:fcbotosani@fcbotosani.ro Website club:www. fcbotosani.ro Președinte:Valeriu IftimeManager General:Costel OracFondat:2001Stadion 1:Stadionul Municipal Botoșani
te rog funda! Ms

| Constantin_Radu_1994 explică:

Da astea le iei de pe fc.botosani.ro laughing pe mine ma intereseaza cluburi gen : LPS, CSS, sau Dante