| skyn a întrebat:

Creatina e un steroid?

11 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Serios? esti retardata?

Creatina se gaseste si IN CARNE, peste, etc. => tu iei steroizi ( dupa logica ta de 2 bani )

| e7d7n7 a răspuns:

Nu.

| Hades98 a răspuns:

Nu e steroid...
Dar daca tot vrei sa iei suplimente incearca ceva mai natural... nu toate ce gasesti pe net... de ex. vita-max. era doar un ex. depinde si de varsta ta

| cristif a răspuns:

Creatina nu este un steroid! Corpul tau însuşi produce 1 gram de creatina pe zi.

| mishu22 a răspuns:

Creatina in mod sigur asta daca mai vrei sa mai ai copii!

| Cosmin86 a răspuns (pentru mishu22):

Serios? poti sa-ti argumentezi aberatia? (evident ca NU, ca esti complet pe langa)

| M1Man a răspuns (pentru Cosmin86):

Creatina nu e cu siguranta un steroid, te ajuta la absorbtia proteinelor.

| Cosmin86 a răspuns (pentru M1Man):

Flori, daca era steroiz NU SE GASEA IN MAGAZINE. Steroizii sunt doping, substante ILEGALE, pe care le poti cumpara doar pe sub mana.

Stiam foarte bine asta, raspunde-i celui care a pus intrebarea, nu mie

| M1Man a răspuns (pentru Cosmin86):

Cam tarziu dar da, sunt de acord cu ce zici.iau si eu creatina si nu e deloc steroid...

| Cosmin86 a răspuns (pentru M1Man):

Si ca o completare la ce-ai zis, creatina se gaseste in carne ( in special in carnea rosie, cum ar fi vita ), in peste, etc.